Naše rady, ako si vybrať batoh s funkciami proti krádeži v 2024 Prinášame vám test + nákupné rady, ako si vybrať bezpečnostný batoh v 2024

  • Ušetrite peniaze, čas a nervy, keď hľadáte spôsob, ako si vybrať bezpečnostný batoh.
  • Vyberte si bezpečnostný batoh s najlepším pomerom ceny a kvality na základe nezávislých spotrebiteľských recenzií.
  • Po výbere najlepšieho bezpečnostného batohu zistite, kde ho kúpite najlacnejšie.

Preskúmali sme niekoľko batohov s funkciami proti krádeži, prinášame podrobného sprievodcu nákupom, radíme, čo a ako hľadať, a odpovedáme na niektoré najčastejšie otázky týkajúce sa tohto sortimentu, aby sme vám pomohli vybrať najlepší bezpečnostný batoh.

V skutočnosti nikto nikdy nevychádza z domu s myšlienkou na stratu svojich vecí. V skutočnosti nikto. Keď cestujete, užívate si nové miesta a posledná vec, ktorú chcete, je, aby vás vyľakalo bezpečnostné upozornenie, ktoré vám v tej chvíli prekazí všetok pôžitok.

Ako ste mohli stratiť svoje veci? Mohli by ste omylom nechať batoh bez dozoru, čo je presne tá správna situácia pre zlodejov, ktorí ho určite radi „postrážia“, alebo by ste mohli byť príliš unavení na to, aby ste si všimli, že máte otvorený zips, a veci by vám mohli z batohu vypadnúť. Jediný spôsob, ako týmto situáciám predísť, je investovať do najlepších batohov, ktoré majú niekoľko bezpečnostných prvkov na ochranu vašich vecí pred krádežou a stratou. A práve o tom je tento článok.

Najlepšie bezpečnostné batohy podľa spotrebiteľského testu 2024

Ľudová voľba

American Tourister At Work Laptop Backpack 17.3″ Black/Orange

Batoh na notebook American Tourister At Work Laptop Backpack 17.3″ Black/Orange:Batoh na notebook American Tourister je nevyhnutným doplnkom pre tých, …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★90%
Cena: 45 €

Zlatá stredná cesta

WENGER Pegasus 17″ modrý

Batoh na notebook WENGER Pegasus 17″ modrý: Batoh poprednej švajčiarskej značky Wenger je ideálnou voľbou pre komfortné a maximálne bezpečné prenášanie …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★98%
Cena: 78 €

Víťaz testu

Thule Indago batoh 23 L TCAM7116 15.6″ – Dense Teal

Batoh na notebook Thule Indago batoh 23 L TCAM7116 15.6″ – Dense Teal:Batoh na notebook Thule je užitočným doplnkom pre …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★91%
Cena: 90 €

Pre náročných

Thule Subterra batoh na 15″ MacBook TSDP115DG

Batoh na notebook Thule Subterra batoh na 15″ MacBook TSDP115DG:Batoh na notebook Thule je praktickým doplnkom pre každého, kto cestuje …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★99%
Cena: 120 €

Najlepšie bezpečnostné batohy

Pri kúpe bezpečnostného batohu budete hľadať viac než len vzhľad. V skutočnosti je väčšina z nich farebne a dizajnovo podobná, pretože výrobcovia sa viac zameriavajú na funkčnosť. Nižšie uvádzame niekoľko našich batohov proti krádeži, ktoré sa podľa nás oplatí mať.

Tkanina blokujúca RFID

RFID – rádiofrekvenčná identifikácia – blokovanie je dôležité, pretože zabraňuje komukoľvek v prístupe k vašim elektronickým informáciám. Žiaľ, pri krádeži nejde vždy len o vaše fyzické veci. Dnes môže cudzí človek naskenovať vaše karty a ukradnúť vašu identitu. Potom príde odhalenie v podobe vysokých poplatkov na kreditnej karte, na ktoré si pochopiteľne nespomeniete. Výskytu takýchto situácií a ťažkostí zabraňuje špeciálny materiál s technológiou rádiofrekvenčnej identifikácie, ktorý zabezpečí bezpečnosť vašich údajov.

Slash Proof – bezpečnostná tkanina odolná proti prerezaniu

Na preplnenej ulici si možno ani nevšimnete, že vám niekto rozrezal tašku, takže vás ľahko okradnú, keď sa nevinne snažíte vymaniť z davu do inej uličky. Môžete tomu zabrániť tak, že batoh vystužíte materiálom, do ktorého sa nedá zarezať, čím účinne odradíte každého, kto má zlé úmysly. V materiáli je vložená oceľová sieťka, ktorá znemožňuje, aby sa do batohu dostali nože a pripravili vás o vaše cennosti.

Najlepšie bezpečnostné batohy roka hodnotené spotrebiteľmi 2024

1.miesto

Thule Exeo batoh 28 l žltý

Batoh na notebook Thule Exeo batoh 28 l žltý:Batoh na notebook Thule je nevyhnutným pomocníkom …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★97%
Cena: 98 €

2.miesto

Dámsky batoh kožený SEGALI 9026 červený

Batoh na notebook Dámsky batoh kožený SEGALI 9026 červený:Dámsky batoh na notebook SEGALI je nevyhnutným …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★98%
Cena: 118 €

3.miesto

Dell EcoLoop Premier Slim Backpack (PE1520PS) 15″

Batoh na notebook Dell EcoLoop Premier Slim Backpack (PE1520PS) 15″:Batoh na notebook Dell predstavuje ideálne …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★95%
Cena: 62 €

4.miesto

XD Design Bobby Hero Small, sivý

Batoh na notebook XD Design Bobby Hero Small, sivý:Batoh na notebook XD Design je nevyhnutným …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★94%
Cena: 108 €

5.miesto

Samsonite NETWORK 4 Laptop backpack 15.6″ Charcoal Black

Batoh na notebook Samsonite NETWORK 4 Laptop backpack 15.6″ Charcoal Black:Batoh na notebook Samsonite je …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★96%
Cena: 69 €

6.miesto

batoh SEGALI SGB 190914 čierny

Batoh na notebook batoh SEGALI SGB 190914 čierny:Batoh na notebook SEGALI je nevyhnutným príslušenstvom pre …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★96%
Cena: 65 €

7.miesto

Thule Indago batoh 23 l žltý

Batoh na notebook Thule Indago batoh 23 l žltý:Batoh na notebook Thule bude vhodným riešením …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★99%
Cena: 88 €

8.miesto

WENGER Reload 16 "čierny

Batoh na notebook WENGER Reload 16 "čierny:Hledáte kvalitné a pritom praktický batoh pre bezpečné a …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★94%
Cena: 80 €

9.miesto

Thule Notus batoh 20 L TCAM6115 14″ – New Maroon

Batoh na notebook Thule Notus batoh 20 L TCAM6115 14″ – New Maroon:Batoh na notebook …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★96%
Cena: 80 €

10.miesto

XD Design Bobby SOFT 15,6″, navy

Batoh na notebook XD Design Bobby SOFT 15,6″, navy:Batoh na notebook XD Design je užitočným …

Viac informácií tu
★★★★★★★★★★99%
Cena: 80 €

Dizajn tašky

Pevný materiál je skvelý, pretože zabraňuje ostatným ľuďom vidieť, koľko vecí máte v taške. Zipsy by mali byť pevné a skryté, aby sa každý, kto sa na tašku pozrie, čudoval, kde k nej máte prístup. Skrytých priehradiek je ešte viac, takže vreckár nebude vedieť, kde máte uložené najdôležitejšie veci. Bežné sú aj vnútorné vrecká, ktoré uľahčujú uloženie menších predmetov, ako sú pasy a karty. Odolnosť materiálu voči vode je dôležitá nielen pri cestovaní.

Pri rozhodovaní dbajte aj na dizajn popruhov, aby ste sa cítili pohodlne. Pravdepodobne budete tašku nosiť na chrbte dlhé hodiny a nepohodlnosť popruhov sa nepríjemne odrazí na vašom chrbte. Ak sú nejakým spôsobom vystužené, aby boli odolnejšie, mali by mať polstrovaný vonkajší kryt.

Kapacita batohu

Tento aspekt je úplne individuálny, ale buďte si istí, že väčšie nie je vždy lepšie. Keďže batoh môžete nosiť na chrbte celý deň, pravdepodobne chcete taký, ktorý bude vhodnejší pre vaše osobné veci, ale zároveň nebude príliš ťažký na nosenie a nebude vás bolieť v ramenách alebo na chrbte. Preto je ľahšia lepšia.

najlacnejšie a najlepšie bezpečnostné batohy

Aj pri batohu s ochranou proti krádeži je dôležitá ostražitosť. Ak budete ostražití a budete si uvedomovať, čo sa okolo vás deje, budete si lepšie uvedomovať, keď sa niekto dotkne vášho vrecka alebo tašky.

Prečo potrebujem batoh proti krádeži?

Pretože keď kráčate po preplnenej ulici, nepoznáte úmysly všetkých ľudí v dave. Niekedy nestačí použiť funkciu zámku na batohu. Potrebujete tiež správny materiál batohu, aby sa do neho nedalo zarezať a ukradnúť váš cenný fotoaparát. A ak si myslíte, že si svoje veci dokážete strážiť sami, pravdepodobne ste nezažili skutočný dav.

Aký batoh ma ochráni pred krádežou?

Na cestách sa vám môžu stať dva typy krádeží: krádež identity, ku ktorej dochádza, keď niekto zneužije údaje z vašej karty a vydáva sa za vás pri nákupe cez internet, alebo fyzická krádež. Najlepšie bezpečnostné batohy s ochranou proti krádeži zabraňujú krádeži elektroniky prostredníctvom ochrany RFID, ktorá zabraňuje skenovaniu vašich dokumentov a údajov cez batoh, zatiaľ čo tkanina s ochranou proti prerezaniu znemožňuje dostať sa dovnútra batohu.

Môžu byť popruhy vyrobené aj s ochranou proti krádeži?

Áno. Do niektorých popruhov je vpletená aj nehrdzavejúca oceľ, aby sa zabránilo ich prerezaniu. Vonkajšia strana je potom potiahnutá mäkkou tkaninou, ktorá udržiava popruhy pohodlné.

Ako skryť zips?

Áno. Viditeľné zipsy, aj keď dokonale fungujú, môže potenciálny zlodej ľahko odhaliť. Ak sú skryté, vreckár ich ťažšie nájde. Uzamykateľné zipsy sú tiež trochu nepríjemné, pretože ich musíte odomykať vždy, keď sa potrebujete dostať do tašky. A ak si zaobstaráte batoh so skrytými priehradkami, tým lepšie, pretože ostatní nebudú vedieť, ako sa doň dostať.

Je odolnosť voči vode dôležitým faktorom?

Áno, pretože počasie je vo väčšine častí sveta, a najmä v ostrovných krajinách, dosť nepredvídateľné. V batohu budete mať pravdepodobne uloženú peňaženku, cestovný pas, hotovosť a iné cennosti, ktoré by mohla voda zničiť, takže určite chcete, aby boli v bezpečí pre prípad, že sa niečo také stane.

Z akého materiálu sú batohy proti krádeži?

Väčšina z nich je vyrobená z obľúbených materiálov, ako je nylon a polyesterová podšívka, pretože táto kombinácia je ľahká a nepremokavá. Prvok proti krádeži nemusí byť nevyhnutne v materiáli, ale môže byť do batohu zabudovaný počas výroby.

Aké sú funkcie batohu proti krádeži?

Tajné vrecká, najlepšie so skrytými zipsami, do ktorých môžete umiestniť osobné veci, ku ktorým potrebujete ľahký prístup. Nevyhnutnosťou je špeciálna tkanina odolná proti prerezaniu, cez ktorú zlodeji nepreniknú, a nevyhnutná je aj odolnosť proti vode, pretože nikdy neviete, kedy sa ocitnete v búrke.

Záver

Dúfame, že tento článok bol pre vás poučný a splnil vaše očakávania, pretože to bolo naším hlavným cieľom. Na trhu je naozaj veľa batohov, ktoré by sa vám páčili a vaše veci by v nich boli v bezpečí, ale tie konkrétne, ktoré sme vybrali, sú dôkladne preskúmané a určite vás nesklamú.

Ako vždy sme použili najaktuálnejšie dostupné informácie, ale v prípade uvedenia ďalších významných produktov budeme tento článok aktualizovať.

Aby sme to zhrnuli, určite nenechajte nič na náhodu, aj keď máte ten najlepší batoh s najrôznejšími bezpečnostnými prvkami účinnými proti krádeži. Buďte ostražití a sledujte svoje okolie, aby ste sa vyhli možnému riziku krádeže. Nech sú vaše cesty plné zábavy a vaše veci vždy v bezpečí!

Ohodnoťte tento příspěvek!
5/5 (1)

RedakceChytryVyberSK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *