O nás

Odteraz si vyberajte a kupujte len výhodné ponuky..

Jedna z najznámejších českých webových stránok chytryvyber.sk, ktorá sa zaoberá písaním článkov s nezávislými recenziami na najrôznejšie produkty, ktoré bežne používate vo svojej domácnosti, ako sú malé spotrebiče, veľké spotrebiče, spotrebná elektronika alebo športové vybavenie. Už niekoľko rokov vám prinášame prehľadné porovnania produktov s výberom najkvalitnejších, používateľmi odporúčaných výrobkov s nízkym počtom reklamácií. Jednoducho povedané, nekvalitný výrobok sa do našich porovnávacích tabuliek nedostane!

Ako pre vás vyvíjame testy?

Prečítanie článku za 10 minút je relatívne krátky čas, pričom si predstavte, že nad každým článkom strávime spolu s našimi redaktormi niekoľko desiatok hodín. Článok začneme prieskumom požiadaviek návštevníkov a výberom témy na základe týchto informácií. Potom vyberieme redaktora, ktorý má s vybranou témou bohaté skúsenosti. Šéfredaktor potom kontaktuje predajcov a v niekoľkých prípadoch priamo výrobcov, aby získal informácie, ktoré nie sú bežne dostupné na internete. Všetky tieto údaje sa potom skonsolidujú do jedného článku a uverejnia.

Aké kritériá hodnotíme pri produktoch?

Každý výrobok sa snažíme hodnotiť na základe osobných skúseností. V niektorých prípadoch sa však spoliehame aj na nezávislé recenzie od miestnych a zahraničných používateľov. Pri každom výrobku nás najviac zaujímajú technické špecifikácie, jednoduchosť použitia, miera poruchovosti a v niektorých prípadoch aj odborné štúdie dokazujúce neškodnosť pre ľudský organizmus.

Zdroj našich príjmov

Všetky články sú pre našich návštevníkov bezplatné. Vďaka spolupráci s overeným Slovenským porovnávačom cien Heureka.sk vám môžeme poskytnúť tento užitočný zdroj informácií. Ak si vyberiete produkt z našich testov a potom kliknete na obchod, získame za to malú províziu. Tieto kliknutia udržiavajú tento portál v prevádzke, čo nám umožňuje udržiavať portál bez zbytočnej reklamy. Spolupracujeme aj s ďalšími e-shopmi, ako je napríklad spotrebiteľmi overený Alza.sk a mnohé ďalšie.

Často kladené otázky – FAQ:

  • Je možné s vami nadviazať spoluprácu?

Áno, kontaktujte nás na adrese [email protected] s vašou obchodnou ponukou.

  • Ako sa môžem pripojiť k vášmu tímu a písať pre vás články?

Každý má príležitosť. Navštívte tento odkaz TU a vyplňte príslušný formulár. Potom vás budeme kontaktovať späť do niekoľkých dní.

  • Našiel som v článku nesprávny údaj, kde môžem túto sťažnosť nahlásiť?

Akékoľvek pripomienky pošlite na adresu [email protected]. Pokúsime sa chybu čo najskôr opraviť alebo informácie úplne odstrániť, a to len v prípade, že výrobok už nie je relevantný.

  • Nemôžem nájsť to, čo hľadám, ako to?

V tomto prípade je možné, že článok sa ešte len pripravuje a ešte nebol uverejnený. V prípade, že na tom trváte, kontaktujte nás na adrese [email protected] a my sa pokúsime článok čo najskôr uverejniť alebo znovu vydať.

  • Sú testy a recenzie nedostatočne platené výrobcami alebo predajcami?

Nie. Od začiatku existencie tejto stránky sa pýšime tým, že testujeme len nezávislé testy, takže k nim nemá prístup nikto iný ako náš tím.