image

Rady, ako si vybrať pánsky parfum v 2024 Prinášame vám test + nákupné rady, ako si vybrať pánsky parfum v 2024

  • Ušetrite peniaze, čas a nervy pri hľadaní najlepšieho spôsobu výberu pánskeho parfumu.
  • Na základe nezávislých spotrebiteľských recenzií si vyberte najvhodnejší pánsky parfum s najlepším pomerom ceny a kvality.
  • Po výbere najlepšieho pánskeho parfumu zistite, kde ho kúpite najlacnejšie.

Príjemná vôňa je darom pre všetkých okolo nás. Vďaka jemnej vôni parfumu si môžeme dokonca na niekoho konkrétne spomenúť. Pre pracujúcich ľudí je kvalitná kolínska voda rovnako dôležitá ako pekne vyžehlená košeľa. Kvalitný parfum je dôležitý najmä v horúcom a vlhkom počasí.

Parfumy a vône sú však veľmi drahé. Nákupom parfumu online môžete ušetriť 20 až 50 % z bežnej maloobchodnej ceny. Tu sú najlepšie pánske parfumy, ktoré si dnes môžete kúpiť v krajine!

Najlepšie pánske parfémy podľa testu používateľov Heureka.cz v roku 2024

Rôzne typy vôní

Parfumy

Parfumy (Parfume) majú najvyššiu koncentráciu vône, zvyčajne 20 až 30 %. Pri vyššej koncentrácii môžete očakávať, že vôňa parfumu vydrží dlhšie – 8 hodín a viac. Parfumy sú tiež najdrahšou možnosťou.

Parfumovaná voda

Parfumová voda (parfumovaná voda) má druhú najvyššiu koncentráciu vône, 15 % až 20 %. Očakáva sa, že táto vôňa vydrží 5 až 6 hodín. Vďaka mierne prijateľnejšej cene a dlhej životnosti vône patrí k najobľúbenejším typom vôní na trhu.

Toaletná voda

Pri koncentrácii 5 % až 15 % trvá vôňa toaletnej vody približne 3 až 4 hodiny. Je to slušná voľba, najmä ak pracujete v klimatizovanom prostredí.

Kolínská voda

Kolínska voda vydrží približne 1 až 2 hodiny kvôli veľmi nízkej koncentrácii vône – 2 až 5 %. Ide o najlacnejšie vône, ktoré sa zvyčajne dodávajú vo väčšom balení – fľaštičke. Očakáva sa, že na zvýšenie účinnosti vône je potrebné nastriekať oveľa väčšie množstvo.

najlepšie pánske parfémy hodnotené spotrebiteľmi v 2024

Ako správne používať pánsky parfum

Správne a primerane voňať je jednoduché, keď zistíte základné množstvo parfumu, ktoré je pre vás to pravé.

  1. Najprv by ste mali parfum nastriekať na suchú pokožku. Pri striekaní držte fľašu približne 6 až 15 cm od seba.
  2. Parfum by ste mali používať na teplé časti tela. Ako vhodné oblasti na aplikáciu odporúčame krk, predlaktia, zápästia a hrudník.
  3. Snažte sa parfum nenastriekať na oblečenie, pretože sa nemusí dostať do úplného kontaktu s vaším telom. Niektoré parfumy môžu zanechať škvrny aj na jemnom oblečení.
  4. Ak používate parfum prvýkrát, vyskúšajte najprv 1 až 2 streknutia. Vôňa parfumu by mala pretrvávať, ale nie príliš.

najlacnejšie a najlepšie pánske parfumy

Ohodnoťte tento příspěvek!
0/5 (0)

Kateřina Vachová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *